Yhteystiedot

Yrittäjä Marko Lipponen
marko.lipponen@vihreahoiva.fi


Asiakaspalvelussa olevien henkilöiden sähköpostiosoitteet ovat muotoa
etunimi.sukunimi@vihreahoiva.fi

 

Kotiin annettavat palvelut

kotihoito.nurmes@vihreahoiva.fi
kotihoito.juuka@vihreahoiva.fi

 

Vastaava hoitaja, Juuka  050-5015489

Vastaava hoitaja, Nurmes  044-7644226
Sisko Turunen

Tetriaho ja Tetritupa

Juuan Hoito ja Hoiva Oy
Tetriaho ja Tetritupa
Tetriahontie 10
83900 Juuka

Tetriaho 0400-914919

Tetritupa 045 - 6013355

tetriaho@vihreahoiva.fi (hoitajat)

tetritupa@vihreahoiva.fi (hoitajat)

 

Toimitusjohtaja Juhani Kuittinen  040-1388654

Tetriahon vastaava hoitaja Pentti Kokkonen  044-7770686

Tetrituvan vastaava hoitaja Pirkko Lehikoinen 045-8997929

Keittiö 045-6013581
Keittio.juuka@vihreahoiva.fi  

Kotiniemi

Pielisen-Karjalan Dementiakoti Oy
Kotiniemi ja Kotirinne
Kotiniementie 21
75530 Nurmes

Hoitokoti 040-7755888
kotiniemi@vihreahoiva.fi (hoitajat)


 

Toimitusjohtaja Henri Penttonen  040-7411526
Hoitotyön johtaja Kirsi Toivanen  045-1253505

Vastaava hoitaja Sisko Turunen  044-7644226

Muistihoitajat: muistihoitajat@vihreahoiva.fi
Keittiön esimies Merja Rantala:
keittio.nurmes@vihreahoiva.fi


Kotirinne

Pielisen-Karjalan Dementiakoti Oy
Kotiniemi ja Kotirinne
Kotiniementie 21
75530 Nurmes

Hoitokoti 044-7604003
kotirinne@vihreahoiva.fi (hoitajat)

 

Toimitusjohtaja Henri Penttonen  040-7411526
Hoitotyön johtaja Kirsi Toivanen  045-1253505

Vastaava hoitaja Petri Lauronen  044-7607684

Taloushallinto

taloushallinto@vihreahoiva.fi


 

Juuka Raija Patrikainen  045-2619200 ja

Minna Väisänen 050-3431955

 

Nurmes Satu Kuosmanen  045-2619142


Ota yhteyttä: